slovensky česky

Hračka Kong Dog Corestrength Kosť, zeleno-modrá, guma  11.60 € s DPH


Hračka Kong Dog Corestrength Kosť, zeleno-modrá, guma, 
 
Hračka KONG CoreStrength je vytvorená tak, aby bola trvácna a pri dlhej hre poskytovala tiež vzrušenie. Trvanlivé jadro KONG vytvorené z viacerých vrstiev vytrvá dlhé hodiny ohrýzania a zároveň uspokojí inštinktívnu potrebu psa ohrýzať. Posilnené vrstvy jadra dodávajú extra odolnosť a preto je hračka vhodná pre psy so silným zhryzom. Slová na povrchu sú inej štruktúry  a prispievajú k zábave a majú pridaný benefit – čistia chrup a ďasná. Hračka je ideálna pre samostatnú hru aj pre interaktívnu hru na aport, KONG CoreStrength bezpochyby poteší aj najhravejšie psy.
 
Materiály/ Zloženie
80% SBS- Sytrén-butadién-styrén, 20% PP- Polypropylén
 
Príprava & Použitie
Pred použitím odstráňte obal a kvôli bezpečnostným pokynom ho uschovajte. Počas hry majte psa/mačku pod dozorom, ak je hračka poškodená hru ukončite.
 
Starostlivosť & uskladnenie
Čistite vlhkou tkaninou. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť.
 
Bezpečnostné pokyny
Vyberte si správnu veľkosť hračky. Nenechávajte psa/mačku počas hry bez dozoru. Odporúčame dozerať na hru s každým typom hračky, aby ste predišli náhodnému prehltnutiu. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť. V prípade náhodného požitia vyhľadajte pomoc veterinárneho lekára.

NEWSLETTER Nezmeškajte zľavy a akcie - novinky do mailu.