slovensky česky

Royal Canin Vet Diet Cat Sensitivity Control Duck  24.80 € s DPH

  • EAN: 3182550759687

Produktový rad Cat Sensitivity Control je určený pre mačky s nežiaducimi reakciami na potravu s dermatologickými a gastrointestinálnymi príznakmi.
 
Špeciálna veterinárna diéta pre dospelé mačky trpiace potravinovou intoleranciou určitých komponentov a živín. Ak sa prejavujú u mačky tráviace ťažkosti, kožné erupcie či zápalové ochorenia čriev spojené s diétou bohatou na proteíny a sacharidy, je pravdepodobné, že je voči týmto zložkám neznášanlivá. Mačkám s alergickými reakciami imunitného systému a diagnostikovanou eliminačnej diétou pomáha veterinárna diéta riešiť problémy s chronickou hnačkou a dermatitídami.
 
Užívanie veterinárnej diéty vždy konzultujte s vaším veterinárom.
 
INDIKÁCIE:
Chronická alebo akútna hnačka
Eliminačná diéta
Zápalové ochorenie čreva (IBD)
Potravinová alergia
Potravinová intolerancia
Intolerancia laktózy
 
KONTRAINDIKÁCIE:
Rast, brezivosť/laktácia
 
Zloženie: Ryža, dehydratované bielkoviny z kačacieho mäsa, rastlinná vláknina, hydrolyzované bielkoviny z hydiny, minerálne látky, živočíšne tuky, rybí tuk, sójový olej, mono a diglyceridy kyseliny palmitovej a stearovej esterifikované kyselinou citrónovou, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu). Zdroje bielkovín: hydrolyzované bielkoviny z kačacieho mäsa, hydrolyzované bielkoviny z hydiny. Zdroje sacharidov: ryža.
 
Doplnkové látky (na 1 kg): Výživné doplnkové látky: Vitamín A: 26500 IU, Vitamín D3: 800 IU, E1 (Železo): 41 mg, E2 (Jód): 3,6 mg, E4 (Meď): 15 mg, E5 (Mangán): 53 mg, E6 (Zinok): 150 mg, E8 (Selén): 0,25 mg - Konzervačné látky - Antioxidanty.
 
Analytické zložky: Bielkoviny: 27,0 % - Oleje a tuky: 11,0 % - Popol: 9,6 % - Vláknina: 6,1 % - Na 1 kg: Esenciálne mastné kyseliny (kyselina linolová, kyseliny arachidónovej): 24,0 g - EPA/DHA: 3,5 g - Omega-3 mastné kyseliny: 7,9 g.

 


MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Royal Canin Cat Sensitivity Control Chicken 12 x 85 g

Royal Canin Cat Sensitivity Control Chicken 12 x 85 g 

Royal Canin Vet Diet Wet Cat Gastrointestinal 12 x 85 g

Royal Canin Vet Diet Wet Cat Gastrointestinal 12 x 85 g 

Royal Canin cat Satiety kapsičky 12x85g

Royal Canin cat Satiety kapsičky 12x85g 

NEWSLETTER Nezmeškajte zľavy a akcie - novinky do mailu.