slovensky česky

SPECIFIC CGW Senior All Breeds, 6x300 g  16.00 € s DPH

  • EAN: 5701170120844

Podrobný popis
Výživa starších zdravých psovvšetkých plemien (malé nad 8 rokov, stredné nad 7 rokov, veľké nad 6 rokov a obrie nad 5 rokov veku). Spomalenie alebo prevencia chorôb u starších psov. Vyššia chutnosť. Zvýšený obsah vlákniny. Obohatené o MOS, taurín, L-karnitín a beta 1,3 / 1,6 glukány.
 
Indikácie:
Kompletné krmivo pre starnúce psy všetkých plemien (malé nad 8 rokov, stredné nad 7 rokov, veľké nad 6 rokov a obrie nad 5 rokov veku).
SPECIFIC ™ CGD-M Senior predstavuje spôsob, ako spomaliť alebo zabrániť vzniku geriatrických chorôb.
 
Vlastnosti a charakteristika krmiva:
Krmivo vďaka zníženému obsahu proteínov, fosforu a sodíka výrazne znižuje zaťaženie obličiek a tým aj pravdepodobnosť progresie renálnej insuficiencie.
Bielkoviny vysokej biologickej hodnoty poskytujú psovi nevyhnutné množstvo esenciálnych aminokyselín.
EPA a DHA sú nenasýtené omega-3 mastné kyseliny, ktoré majú priaznivý vplyv na kvalitu a zdravie kože a srsti a pomáhajú udržiavať zdravú kĺbovú chrupavku a pohyblivosť kĺbov starších psov.
Kompletné a vyvážené krmivo má zvýšený obsah vlákniny, čo mierne znižuje jeho energetickú denzitu. U starších psov s obmedzenou spotrebou energie sa tak znižuje riziko vzniku obezity.
Taurín je dôležitou látkou, nevyhnutnou v celom rade metabolických pochodov. Podieľa sa na funkcii a výkonnosti srdca u starších psov.
Obsahuje β 1,3 / 1,6 -glukány z kvasníc, ktoré sa môžu viazať na receptory bielych krviniek a ovplyvňovať tak imunitný systém a podporovať imunitnú odpoveď organizmu.
 
Kontraindikácie:
Šteňatá, gravidné a dojčiace suky.
 
Zloženie:
Bravčové mäso, kukurica, ryby, rybí olej, vaječný prášok, celulózový prášok, vitamíny a stopové prvky, dextróza, minerály, slnečnicový olej, psyllium šupka, xylóza, kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidov 0,02% a β-1,3 / 1,6-glukánov 0,02%). 
 
Antioxidanty: Aditíva schválená EC: BHA, BHT, propyl galát.
 
Neobsahuje syntetické farbivá a ochucovadlá.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

SPECIFIC CGD-S Senior Small Breed (< 10 kg)
  • TOP

SPECIFIC CGD-S Senior Small Breed (< 10 kg) 

Animonda Vom Feinsten dog ADULT hydina a teľacie

Animonda Vom Feinsten dog ADULT hydina a teľacie  

Royal Canin Dog Gastrointestinal Konzerva 400g

Royal Canin Dog Gastrointestinal Konzerva 400g 

NEWSLETTER Nezmeškajte zľavy a akcie - novinky do mailu.