slovensky česky

Royal Canin Cat Anallergenic 2kg  35.00 € s DPH


Produktový rad Cat Anallergenic je určený pre mačky s nežiaducimi reakciami na potravu s dermatologickými a gastrointestinálnymi príznakmi.
 
Špeciálna veterinárna diéta pre dospelé mačky trpiace intenzívnymi alergiami a potravinovými intoleranciami. Potravinová intolerancia sa často prejavuje na tráviacom trakte a na koži mačiek. Tieto orgány patria medzi najcitlivejšie. Mačkám s prehnanou reakciou imunitného systému a diagnostikovanou eliminačnou diétou pomáha veterinárna diéta riešiť problémy s infekčným ochorením čriev a atopickou dermatitídou.
 
Užívanie veterinárnej diéty vždy konzultujte s vaším veterinárom.
 
INDIKÁCIA:
Nežiaduce reakcie na krmivo (AFR) s dermatologickými a/alebo gastrointestinálnymi príznakmi: - diagnóza: eliminačná diéta - liečba
Atopická dermatitída mačiek (CAD) súvisiaca s AFR
Zápalové ochorenie čriev (IBD)
 
KONTRAINDIKÁCIE:
Rast, brezivosť a laktácia

Zloženie: Kukuričný škrob, hydrolyzované bielkoviny z peria s nízkou molekulovou hmotnosťou (zdroj L-aminokyselín a oligopeptidov), kokosový tuk, sójový olej, rastlinná vláknina, minerálne látky, živočíšne tuky, rybí tuk, dužina čakanky, frukto-oligosacharidy, maltodextrín, mono a diglyceridy kyseliny palmitovej a stearovej esterifikované kyselinou citrónovou, dextróza, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu). Zdroj bielkovín: hydrolyzované bielkoviny z peria s nízkou molekulovou hmotnosťou. Zdroj sacharidov: kukuričný škrob. 

Výživné doplnkové látky: Vitamín A: 36500 IU, vitamín D3: 800 IU, E1 (železo): 42 mg, E2 (jód): 3,8 mg, E4 (meď): 15 mg, E5 (mangán): 55 mg, E6 (zinok): 162 mg, E8 (selén): 0,26 mg -

Technologické doplnkové látky: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 10 g -

Konzervačné látky - Antioxidanty. 

Analytické zložky: Bielkoviny: 24.6% - Oleje a tuky: 17.0% - Popol: 7.6% - Vláknina: 3.7%. Na kg: Esenciálne mastné kyseliny (kyselina linolová): 33.9 g.

 


NEWSLETTER Nezmeškajte zľavy a akcie - novinky do mailu.