Farmina N&D dog QUINOA venison & coconut konzerva   3.80 € s DPH


Farmina N&D dog QUINOA Venison & Coconut konzerva 
 
N&D DOG QUINOA
 
VENISON & COCONUT
 
Kompletné krmivo pre dospelé psy
 
Farmina N&D Dog Quinoa Venison & Coconut je kompletné diétne krmivo pre psy, odporúčané na zníženie neznášanlivosti voči zložkám a živinám krmív.
 
Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Uvedená denná dávka je iba informatívna a pre dosiahnutie správnej hmotnosti je potrebné ju upraviť.  Denná dávka sa môže meniť v závislosti od plemena, prostredia, pohybu, temperamentu a telesnej kondície zvieraťa. Dennú dávku je možné rozdeliť na dve alebo viac porcií. Na začiatku sa odporúča miešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Odporúčaný čas: 3 až 8 týždňov: ak zmiznú príznaky neznášanlivosti, tak krmivo možno skrmovať neobmedzene. Voda musí byť neustále k dispozícii. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hodín.
 
Zloženie: Srnčie mäso (55%), semená quinoy (5%), rybí tuk, kokos (2%), frukto-oligosacharidy,  cholín chlorid, chondroitín sulfát, glukozamín, vitamíny, minerálne látky. Zdroje bielkovín: Srnčie mäso. Zdroje sacharidov: Semená quinoy.
 
Doplnkové látky na 1 kg – Výživné doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: Vitamín A 4000IU, vitamín D3 400IU, vitamín E130mg. Zlúčeniny mikroprvkov: 3b6.10 chelát zinku hydroxyanalógu metionínu 200mg; 3b5.10 chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu 40mg; (E1) chelát železa glycínu hydrát 70mg; 3b4.10 chelát medi hydroxyanalógu metionínu 16mg; inaktivované kvasnice obohatené selénom 1,10mg, taurín 500mg; L-karnitín 50mg. Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3.1.1.) DL-metionín 1000mg.
 
Priemerné hodnoty: Vlhkosť 75,00%; bielkoviny 11,50%; tuky a oleje 5,50%; vláknina 1,00%; popol 3,30%.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

SOLO CERVO (JELEŇ) VANIČKA

SOLO CERVO (JELEŇ) VANIČKA  

Farmina N&D dog PUMPKIN & Duck konzerva

Farmina N&D dog PUMPKIN & Duck konzerva 

Farmina N&D dog OCEAN Herring & Shripms konzerva

Farmina N&D dog OCEAN Herring & Shripms konzerva 

NEWSLETTER Nezmeškajte zľavy a akcie - novinky do mailu.