Purina VD Canine FortiFlora bal. 30x1 g  35.00 € s DPH


PURINA® PRO PLAN® Canine FortiFlora® je unikátne probiotikum pre psov všetkých vekových kategórií. Preukázateľne podporuje zdravie čriev a rovnováhu črevnej mikroflóry. Probiotikum je vhodné použiť pri podráždení tráviaceho traktu a problémoch s trávením (hnačka, plynatosť, mäkká stolica) počas stresujúcich období (pobyt v hoteli pre psov, sťahovanie sa, stretnutie s novými zvieratami, výstavy, hospitalizácia), počas a po liečbe antibiotikami, u šteniat (odstavené, po vakcinácii, príchod do nového domova), u starších zvierat, u ktorých môže byť rovnováha v čreve ľahšie narušená. Probiotikum možno použiť aj na podporu príjmu krmiva u psov trpiacich nechutenstvom.
 
Výhody probiotík Fortiflora:
 
Obsahuje garantované množstvo živých baktérií (probiotiká kmeňa SF68®; 1 x 108 KTJ */g. - Proces mikroenkapsulácie zvyšuje stabilitu a zaisťuje garantované množstvo živých a zdraviu prospešných baktérií, ktoré sa dostanú do tráviaceho traktu.
 
Preukázateľne podporuje zdravie čriev a rovnováhu črevnej mikroflóry. - Obsahuje baktérie mliečneho kvasenia Enteroccus faecium (SF 68®) a to v množstve, ktoré preukázateľne podporuje rovnováhu črevnej mikroflóry a zdravie tráviaceho traktu.
 
Imunitný systém - Preukázateľne podporuje odolný imunitný systém.
 
Balenie: 30 x 1 g
 
Určené pre: psy
 
Odporúčané dávkovanie: 1 vrecúško denne po dobu 30 dní

NEWSLETTER Nezmeškajte zľavy a akcie - novinky do mailu.