Animonda INTEGRA® Protect dog Obličky   1.80 € s DPH


Dietetické krmivo na podporu funkcie obličiek pri chronickej insuficiencii obličiek, znížený obsah bielkovín a fosforu, dobrá znášanlivosť a dobrá stráviteľnosť.

Psy s nedostatočnou funkciou obličiek (insuficienciou) potrebujú špeciálne krmivo so zníženým obsahom fosforu  a bielkovín. Pre toto ochorenie je typická znížená vylučovacia schopnosť, hlavne fosforu. Taktiež konečné produkty metabolizmu bielkovín sú obličkami iba ťažko vylučované. Príliš vysoký obsah bielkovín v krmive môže obličky ešte viac poškodiť.

Bielkoviny v krmive Integra Protect sú preto veľmi kvalitné, takže i menšie množstvo pokrýva plne potrebu psov. Obmedzená funkcia obličiek požaduje navyše zvýšený obsah vitamínu D3.

Veľmi dobrá akceptácia a ľahká stráviteľnosť - to sú vlastnosti krmiva chrániaceho obličky Integra Protect. V záujme optimálneho zásobenia psa rozdeľte krmivo najlepšie do 3 porcií na deň.

Pri chronickom zlyhávaní obličiek je potreba kŕmiť výlučne diétnym krmivom, a to po celý život.

Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (bravčové 16%, kuracie), zelenina (zemiaky), oleje a tuky (repkový olej), rastlinné vedľajšie produkty, minerálne látky, meď (E4) 1,8 mg, mangán (E5) 2,7 mg, zinok (E6) 42 mg, vitamín D3 250 IU/kg.
 
Analýza: N-látky 6,6 %, tuky 14%, vláknina 0,8%,popol 1,5%, vlhkosť 73%, vápnik 0,21%, fosfor 0,15%, sodík 0,17%, draslík 0,18%, kyselina linolová 2%.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Farmina Vet Life dog Renal konzerva

Farmina Vet Life dog Renal konzerva  

Royal Canin Dog Renal konzerva 410 g

Royal Canin Dog Renal konzerva 410 g 

Royal Canin Dog Renal kapsičky 12 x 100 g

Royal Canin Dog Renal kapsičky 12 x 100 g 

NEWSLETTER Nezmeškajte zľavy a akcie - novinky do mailu.