SPECIFIC FRD Weight Reduction  5.00 € s DPH

  • EAN: 5701170311297

Podrobný popis
Zmierňuje príznaky potravinovej intolerancie a porúch črevnej absorpcie (akútnych) a kompenzuje maldigesciu (poruchu trávenia) a/alebo exokrinnú pankreatickú insuficienciu (nedostatočnosť podžalúdkovej žľazy). Obsahuje obmedzené množstvo vybraných zdrojov proteínov (hydrolyzovaný losos) a sacharidov (ryža), je vysoko stráviteľné a má zvýšený obsah sodíku a draslíku. Toto diétne krmivo pokrýva všetky požiadavky na výživu mačiek a prispieva k ich zdraviu.
Indikácie:
Nežiaduce reakcie na krmivo (potravinové alergie a / alebo intolerancia) spôsobujúce kožné a / alebo tráviace ťažkosti.
Potravný eliminačný test.
Tráviace problémy napr. hnačka, vracanie a plynatosť, vyvolané malabsorpciou, ťažkosťami trávenia, exokrinnou pankreatickou insuficienciou (EPI) a akútnou gastroenteritídou.
Syndróm zápalového ochorenia čriev (IBD).
Vlastnosti a charakteristika krmiva:
Hydrolyzovaná bielkovina z mäsa lososa s molekulárnou hmotnosťou pod 10.000 Daltonov je vysoko stráviteľná a málo alergénna.
Ryža je málo alergénna a dobre stráviteľná, preto je ideálnou zložkou hypoalergénnych diét. Navyše neobsahuje glutén (lepok), takže je tolerovaná aj mačkami s gluténovou alergiou / intoleranciou.
Vďaka veľmi kvalitným a vysoko stráviteľným živinám je diéta zvlášť vhodná pre pacientov s hnačkou z tenkého čreva.
pH moču pod 6.4 priaznivo ovplyvňuje zdravotný stav močového aparátu.
Kompletná vyvážená diéta s odporúčaným obsahom živín, ktorý vyhovuje nutričným požiadavkám vyšších vekových kategórií rastúcich mačiek a dospelých mačiek.
Zloženie:
Ryža, hydrolyzovaná bielkovina z lososa, ryžový proteín, bravčový tuk, minerálne látky, prášková celulóza, vitamíny a stopové prvky, psyllium, slnečnicový olej, taurín. 
 
Antioxidanty: Aditíva schválené EC: BHA, BHT. 
 
Neobsahuje syntetické farbivá ani ochucovadlá. 
 
Denná kŕmna dávka v gramoch:
Individuálna denná kŕmna dávka je závislá na mnohých faktoroch ako sú napr.: plemeno, vplyvy prostredia, ročné obdobia, aktivita apod. Odporúča sa preto priebežne monitorovať kondíciu a telesnú hmotnosť mačky a kŕmnu dávku upraviť podľa jej individuálnych nárokov a potrieb.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

SPECIFIC FRW Weight Reduction, 7x100 g

SPECIFIC FRW Weight Reduction, 7x100 g 

SPECIFIC™ FT-H Healthy Treats

SPECIFIC™ FT-H Healthy Treats 

Royal Canin Dog Renal kapsičky 12 x 100 g

Royal Canin Dog Renal kapsičky 12 x 100 g 

NEWSLETTER Nezmeškajte zľavy a akcie - novinky do mailu.